Kategórie

Odber noviniek

Matrac Odette 100x200cm - 2 tuhosti

Matrac Odette je najpredávanejšou matracov v našich kamenných predajniach. Rozdielna tuhosť strán matraca, 7 anatomických zón, antibakteriálny poťah, vhodná pre alergikov a astmatikov.

Viac detailov

Znížená cena!
116,90 € s DPH

233,70 € s DPH

020378

Dostupnosť: 2-3 týdny

Pridať k prianiam

6 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Sendvičová matrac Odette s Aloe Vera je vyrobená z vysoko kvalitných značkových nemeckých pien Eurofoam ® a Carpenter ® dosahujúcich vlastností studených pien. Matrac tvoria dve profilované dosky z kvalitnej vysoceelastickej sedemzónovej peny o vyššej objemovej hmotnosti a s rôznou tuhosťou. Možnosť voľby tuhosti matraca je veľkou výhodou domanželských postelí, kde výška oboch matracov musí byť rovnaká, ale každý z partnerov môže jednoduchým otočením matraca zvoliť stranu, ktorá mu viac vyhovuje. Ženy väčšinou preverují mäkšiu stranu matraca, zatiaľ čo muži sú ťažši a viac im vyhovuje tuhšia strana. Možnosť výberu tuhosti ložnej plochy medzi mäkkou a tuhšou stranou tiež minimalizuje riziko zlej voľby matraca. Matrac Odette je vhodný aj pre deti.
Vďaka sendvičovej konštrukcii si matrac Odette zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Ložná plocha oboch dosiek je profilovaná kombináciou masážnych nopkov (jemné bodové premasírovanie pokožky), relaxačného profilu (pre zvýšenú intenzitu masáže v menej zaťažených miestach) a hlbokého profilu (v miestach najväčšieho zaťaženia podporuje uvoľnenie svalstva).


Matrac Odette je opatrená siedmimi anatomickými zónami pre správne rozloženie hmotnosti.
Matrac je opatrená luxusným poťahom s výťažkami z rastliny Aloe Vera, ktorá má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela a pôsobí antibakteriálne. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 40°C. Exkluzívna trojvrstvová látka KLIMATEX s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktorá zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.


Charakteristika matraca:

 • zaisťuje vysoký komfort pre ležanie a zotavujúci spánok
 • výborné ortopedické vlastnosti
 • vyznačuje sa vysokou pružnosťou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou
 • kvalitné jadro so 7 zónami pre dokonalé prispôsobenie obrysom tela
 • veľmi dobrá podpora ramennej, bedrovej a panvovej oblasti
 • vhodná pre alergikov aj astmatikov
 • vhodná pre všetky typy roštov
 • trojvrstvový poťah KLIMATEX s výťažkami z Aloe Vera s antibakteriálnymi účinkami možno prať v práčke pri 40 ° C, je vhodný pre alergikov a astmatikov.
 • výška: cca 15 cm
 • stredná tvrdosť H2/H3
 • zapínanie na zips
 

VÝBORNÝ POMER KVALITA / CENA - kvalitný matrac za nízku cenu


Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.