Kategórie

Odber noviniek

Komoda Mark 3D3S - masív/olejovaná

Komoda Mark 3D3S - masív/olejovaná

Komoda Mark je vyrobená z dánskej borovice v prírodnom odtieni. Je široká a jej súčasťou sú 3 hornej šuplíky, pod ktorými sú 3 dvierka.

Viac detailov


306,80 € s DPH

084281

Dostupnosť: 4-6 týdnů

Pridať k prianiam

30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Komoda Mark 3D3S - masív /olejovaná

Masívny nábytok je stále obľúbenou variantou pri vybavenie domácnosti. A to najmä vďaka svojim vlastnostiam ako sú pevnosť, odolnosť, dlhá životnosť. Komoda Mark patrí do kolekcie masívneho nábytku, ktorý je produktom dánskeho výrobca. Je vyrobená z masívnej borovice v prírodnom odtieni. Povrch dreva je olejovaný a vďaka prírodnému mateiálu vyniká kresba dreva. Súčasťou komody sú 3 hornej šuplíky, pod ktorými sú 3 dvierka. Výrazným prvkom je zosilnená horná a spodná doska komody a okrúhle masívne nohy. Hrany komody sú zaoblené.

Z kolekcie Mark je možné objednať rôzne typy komôd, ktorými môžete vybaviť ako spálne, obývacie izby, predsiene, detské izby, tak  pracovne alebo iné priestory domácnosti.

 

V súvisiacom tovaru nájdete jednotlivé prvky z kolekcie Mark, ako s lakovaným, tak olejovaným povrchom, ktoré je možné objednať jednotlivo.

 

Pozn. Prírodné oleje sú tou najlepšou ekologickou voľbou zdravého ošetrenia dreva. Povrch úplne neuzavrú, takže drevo môže dýchať a napustenie dreva olejom vyzdvihne jeho kresbu.

 

 

Pre bližšie info volajte na tel.č. +420 727 897 211, radi vám budeme nápomocní.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.